1. Kademe Konu Anlatımlı Soru Bankası ile Tanışın

Instagram icon

Sıkça Sorulan Sorular

Merak Ettiğiniz Soruların Cevaplar Temel Eğitim Antrenörlük YouTube Kanalında.
Buraya Tıklayarak Youtube Kanalına Erişebilirsiniz.

Bu eğitim kitabı kimler için uygundur?

Sadece bu kitaptan çalışmak yeterli midir ? sorunuzun cevabı evet bu kitaplar yeterlidir.Bu kitap Temel Eğitim Antrenörlük sınavına katılacak olan arkdaşlarımızın yararlanabileceği kitaplardır.Futbol branşı dışında ki tüm branşlar için geçerlidir.

Bu Kitaptan Çalışmak Yeterli Mi ?

2020 yılından bu yana sayısını hatırlayamadığımız antrenör adayı ve antrenör arkadaşımızın yanında olmaya çalışltık sınavdan sonra sınava giren adayların kendi yorumlarında paylaştıkları üzere gerek alanında Türkiyenin en büyük telegram grubu olan telegram grubumuzda gerekse instagram sayfamızda yüzde %90'ın üzerinde başarılı olduklarını ve teşekkürlerini paylaşmışlardır . Bir derslerini bütünlemeye bırakan arkadaşlarımız dahi çalışmaya zaman bulamamalarına rağmen birkaç haftalık çalışma ile 4 dersten geçtikleri için teşekkürlerini sunmuşlardır. Bundan sonra ki süreçte de kitaplarımızı güncelleyerek sizlere tüm tecrübemiz ile yardımcı olmaya devam edeceğiz. Bize güvenen arkadaşlarımızı hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmamanın mutluluğu ile yolumuza sizlerin yanında olmaya çalışarak devam ediyoruz.

Eğitim kitabı hangi konuları kapsıyor?

Temel Eğitim Antrenörlük sınavına katılacak olan arkadaşlarımız için sınavda sorumlu oldukları tüm derslerin özetlerini ve artı deneme sınavlarını içeriyor.

Kitabı nasıl satın alabilirim?

Kitapaları Trendyol üzerinden , İnstagram hesabımız üzerinden ve Whatshap hesabımız üzerinden rahatça edinebilirsiniz.

Kitabı aldıktan sonra destek alabilir miyim?

Elbette! Kitabı satın aldıktan sonra herhangi bir sorunuz veya ihtiyacınız varsa, müşteri destek ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Ayrıca web sitemizdeki kaynaklar ve forumlar da size ek destek sağlayabilir.

💬 Yardım ister misiniz?
WhatsApp
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?