1. Kademe Konu Anlatımlı Soru Bankası ile Tanışın

Instagram icon

Hakkımızda

TEMEL EĞİTİM ANTRENÖRLÜK

Temel Eğitim Antrenörlük, spor ve eğitim alanlarına olan derin tutkumuzdan doğmuş bir kuruluştur. Geleceğin antrenörlerinin yetişmesine katkı sağlamak ve spor eğitiminin kalitesini artırmak amacıyla yola çıktık. Bu amacımızı gerçekleştirmek için, sahip olduğumuz arşivimizi 2020 yılından bu güne derlediğimiz ve sürekli güncellediğimiz bilgi birikimi, deneyim ve içten gelen motivasyonumuzla sizlere sınav sürecinde yardımcı olmaya çalıştık,çalışıyoruz ve çalışacağız.

SADECE BU KİTAPLARDAN ÇALIŞSAK YETERLİ OLUR MU ? sorunuzun cevabı önce ki sınav sonuçlarında bizim kaynaklarımızdan çalışanların %90'ın üzerinde başarılı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Biz, spor ve eğitim konularında uzmanlaşmış bir ekibiz . Kitaplarımızın yazarı Şahin Kabul hocamız 4.kademe antrenörlük sınavını dahil temel eğitim antrenörlük sınavlarında tek seferde başarıyla bitirmiş bir hocamızdır.Kendisi 5. Kademe antrenörlük sınavlarına katılmadığı ve sınav hakkında bilgi sahibi olmadan kitap yazamayacağını belirttiğinden kaynaklarımız 4.kademe kitap dahil olarak mevcuttur. Takımımızdaki her bir üye, kendi alanında derin bilgi ve deneyime sahiptir.Bu bilgi birikimini antrenörlerin yetiştirilmesi ve geliştirilmesi süreçlerine katkı sağlamaktan gurur duyar.

Temel Eğitim Antrenörlük olarak sunduğumuz eğitim kitapları, spor ve antrenörlük dünyasının temelini oluşturur. Kitaplarımız'da sınavda sorumlu olacağınız tüm konuların özetleri artı deneme sınavları mevcuttur.Hem yeni başlayanlar hem de deneyimli antrenörler için tasarlanmış kaynaklarımızla, spor eğitimi alanında en iyi uygulamaları öğrenme fırsatını sunarız.

İnstagram ve YouTube kanallarımız alanında Türkiye'nin en fazla takip edilen sayfa ve kanalıdır.Yine Telegram grubumuz Türkiye'nin kendi alanında en fazla takipçi sayısına sahip olan sizlerin soru ve sorunlarııza yardımcı olan bir platformdur.Çok yakında çok farklı bir platformda daha sizlere yardımcı olmaya devam edeceğiz. 

Sunduğumuz kalite ve içerik standartlarına her zaman bağlı kalarak, antrenörlerin ve spor eğitimi alanındaki profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi kaynakları sunmayı taahhüt ediyoruz. Amacımız, antrenörlük alanında bilgi ve yeteneklerinizi artırmanıza yardımcı olmak ve sporun gücünü daha fazla kişiye ulaştırmak için gereken araçları sağlamaktır.

Temel Eğitim Antrenörlük olarak, spor ve eğitim dünyasına katkıda bulunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Gelecekteki başarılı antrenörlerin yetişmesine ve sporun daha fazla insana ulaşmasına yardımcı olmak için buradayız. Bize ulaşmak ve daha fazla bilgi almak için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret edin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

💬 Yardım ister misiniz?
WhatsApp
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?